Baskanlarimiz

 
ZEYNEP  NURFEŞAN AĞRA  
3. Dönem İVKAD Yönetim Kurulu Başkanı (2015-.....)

Yüksek Mimar. Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Bölümün’ü bitirdi. Mimar Sinan Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamasının  ardından, özel sektörde mimarlığın çeşitli alanlarında yöneticilik yaptı.1999-2002 yılında Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyeliği,Tüketiciyi Koruma Der. Beşiktaş Şubesi Kurucu Başkanlığı, Beşiktaş Kent ve Kadın Platformu Kurucu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Mimarlik Vakfı Kurucu üyesidir. 
(e-mail: nurfes@mynet.com)

FİLİZ ÖLÇER
2. Dönem İVKAD Yönetim Kurulu Başkanı (2012- 2015)

Mimar, BMM Yapı Denetim Şirketi Ortağıdır.
Silivri Belediyesi Meclis Üyeliği, Başkan Yardımcılığı, uzun yıllar Silivri Mimarlar Odası Başkanlığı görevlerinde bulunmuş, aynı zamanda Silivri Bölgesi'nde uzun yıllar serbest mimarlık hizmetleri vermiştir. Mimarlik Vakfı Kurucu üyesidir.
RABİA RANA
1. Dönem İVKAD Yönetim Kurulu Başkanı (2009- 2012)

Mimar, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde İngilizce İşletme Yüksek Lisansını tamamlamış, özel sektörde mimari tasarım ve yapı uygulamaları üzerine yerel ve uluslararası büyük ölçekli projelerde yer almıştır.


Kurumsal
Baskanlarimiz
Kurucularımız
İnşaat ve Kadın Derneği Tüzüğü
İvkad Hakkında
Yönetim ve Denetim Kurulu

Kurumsal

2009 yılında, Kadınların inşaat sektöründeki varlıklarını güçlendirmek, statülerini artırmak, inşaat sektöründe kadın istihdamının artmasına katkıda bulunmak; bu sektörde çalışan veya çalışmak isteyen kadınlar arası diyalog, iletişim, dayanışma ve yardımlaşmayı sağlamak, toplumun tüm kesimlerinden kadınlarla ortak bir platformda bir araya gelip, yasalara uygun faaliyetlerde bulunmak ve çalışmalar yapmak  amacıyla kurulmuştur.
 

  • BİZE ULAŞIN

  • info@ivkad.org

www.teknovizyon.net/
YukariCik